25 maja, 2022
Idealna randka

Sposoby na udaną randkę

Udana randka może prowadzić do owocnego związku, albo namiętnej przygody. Wie o tym każdy. Niestety wiele osób już po pierwszym spotkaniu ląduje z etykietką przyjaciel, a z niej jest bardzo ciężko wyjść. Porozmawiajmy więc o tym co można zrobić, żeby zaintrygować kobietę, i żeby sama chciała się spotkać po raz kolejny.

Gdzie poznać kobietę?

Jakie są Twoje priorytety?

Co więc zrobić, żeby randka była udana?

Generatory emocji

Jak pocałować kobietę na pierwszej randce?

Gdzie poznać kobietę?

Do randki nie dojdzie, jeśli najpierw nie poznasz kobiety. Kiedyś napisałem artykuł o tym jak poznać kobietę do seksu. Podałem tam kilka miejsc, gdzie można poznać kobietę do seksu, albo dłuższej relacji. Ze swojej strony serdecznie polecam szybkie randki (speed dating). W mniej więcej godzinę poznasz osobiście kilkanaście kobiet, a jeśli Ciebie zaznaczy, to masz już jasny sygnał, że jest Tobą zainteresowana. Jeśli dopiero zaczynasz, takie spotkania rozwiną Twoją komunikatywność.

Jakie są Twoje priorytety?

Warto planować wiele rzeczy – także to, czego tak na prawdę oczekujesz od pierwszego spotkania. Niestety wielu facet idziesz na pierwszą randkę z nastawieniem, że chce najpierw poznać kobietę. Bullshit! Gdyby nagle podczas randki kobieta zaczęła Cię całować po szyi, to powstrzymałbyś ją? Według mnie, wszystko zależy od tego, jak bardzo kobieta mi się podoba. Jeśli od razu narzucasz sobie mindset, że chcesz ją najpierw poznać to zawsze będziesz wracać do domu sam, a kobiety bardzo często po takiej randce przestają odbierać telefony. Osobiście zawsze do pierwszego spotkania podchodziłem na luzie. Jeśli kobieta mi się spodoba, uwiodę ją, jeśli nie – więcej się już nie spotkamy. Takie podejście było dosyć elastyczne, ale od razu ustawiało moje myślenie w odpowiedni sposób.

Wiesz o czym zwykle rozmawiają faceci na randkach? O swoich kolegach, znajomych, o pracy, szkole, studiach i innych rzeczach, które najmniej kobietę interesują. Osobiście uważam, że nie ma listy tematów zakazanych i nawet z kiepskiego tematu można zrobić fascynującą opowieść, ale to wymaga pewnej wprawy. Osobiście nigdy nie przykładałem większego wagi do tematów rozmowy i często ich nawet nie pamiętałem, ponieważ najważniejsze dzieje się między słowami i w Twojej głowie. Jeśli jesteś wyluzowany i pewny siebie, to zdasz każdy shit test, a sama randka wyjdzie dużo lepiej. Dlatego zawsze najważniejsze jest to, co jest w Twojej głowie.Pozwól, że podać Ci pewien przykład. Moją kobietę poznałem na speed datingu. Oboje nie pamiętamy, o czym rozmawialiśmy, a kiedy skończył się nam czas (5 minut) i już wstawałem od stolika to tylko za mną krzyknęła, żebym powiedział chociaż czym się zajmuję, bo takie tematy się nie pojawiły.

Pamiętaj, że najważniejsze, zawsze dzieje się pomiędzy słowami!

Co więc zrobić, żeby randka była udana?

Odpowiedź jest prosta – randka nie może być nudna. Co jakiś czas powinieneś wzbudzać w kobiecie emocje, ale nie nachalnie. Kiedyś czytałem artykuł jednego z polskich guru uwodzenia, który twierdził, że uwodzenie jest grą liniową. Eskalujesz szybko i przez całe spotkanie starasz się eskalować coraz mocniej. Powtórzę to po raz kolejny – bullshit. Sam czasami tak robiłem i zdarzało się, że zaczynałem się całować z dziewczyną po kilku minutach, nawet zdarzyło mi się z kilkoma całować bez choćby jednego słowa, ale to na imprezach. Takie podejście jest nazywane matem głupca. Albo się uda, albo się nie uda, a skuteczność takiego podejścia – zwłaszcza jeśli nie wyglądasz jak Bratt Pitt, jest raczej niska. Dlatego proponuję Ci stosować coś, co sam nazwałem generatorem emocji, chociaż też tę nazwę zmieniałem. Mówiąc w skrócie – jest to Twoje zachowanie (dotyk, spojrzenie, nagła zmiana rozmowy, itp), które powodują wytrącenie kobiety z wcześniejszego stanu i bardzo szybko budują silne emocje pomiędzy wami. Dzięki temu randka nigdy nie jest liniowa.

Udana randka

Generatory emocji

Generatory emocji mogą być na prawdę różne – od tych bardzo delikatnych po nieco mocniejsze. Jeśli masz małe doświadczenie, to raczej zaczynaj od tych delikatniejszych, ale staraj się też przejść do tych bardziej konkretnych. Omówię teraz kilka takich generatorów, żebyś miał z czego wybierać.

delikatny dotyk – możesz położyć kobiecie rękę na kolanie, złapać ją za rękę, czy pogładzić po plecach. Rób to bez słów. Załóżmy, że rozmawiacie o jakiś neutralnych rzeczach i nagle wprowadzasz delikatny, ale znaczący dotyk. Po chwili odpuść, tak jakby nigdy nic. Wydaje się, że ten generator emocji jest banalny, ale musisz to zrobić w sposób naturalny. Inaczej odpuszczenie dotyku będzie wyglądać tak, jakbyś chciał coś zrobić, ale wzrok kobiety w mgnieniu oka odebrał Ci całą pewność sobie. Dlatego właśnie tak ważne jest odpowiednie nastawienie.

poprawianie włosów najlepiej działa, kiedy robisz to mimochodem, np. dlatego, że kobieta ma coś we włosach, albo kilka włosków ułożyło się w sposób niezamierzony. Wydaje się, że to nic szczególnego, ale metoda ta, zastosowana w odpowiednim momencie potrafi skutecznie budować poczucie intymności.

czytanie z ręki – klasyka, więc nie będę się nad tym rozwodził.

granie ciszą – większość facetów gada przez całe spotkanie, pomimo, że cisza może być dużo bardziej wymowna. Zwłaszcza jeśli połączysz ją z odpowiednim spojrzeniem. Kiedy randkowałem na prawdę dużo, czasami podczas spotkania przestawałem się odzywać. Zaczynałem się patrzeć na usta kobiety i na moment podnosiłem wzrok żeby złapać z nią kontakt wzrokowy. Inni preferują metodę trójkąta – przeciągnięcie wzroku z prawego oka na lewe, a później na usta. Sam sprawdź co w Twoim przypadku sprawdza się lepiej.

Skracanie dystansu – Każde skracanie dystansu pomiędzy Wami, generuje emocje. Może to być, np. pocałunek, albo możesz posadzić sobie dziewczynę na kolanach. Czasami w takiej sytuacji możesz usłyszeć – co ty robisz? Co to miało być? Nie zdarza się to często, ale jednak możesz się z tym spotkać. Wielu facetów zaczyna się wtedy tłumaczyć. Ja lubiłem wtedy mówić z uśmiechem – teraz już wiesz, kto z naszej dwójki jest bardziej bezczelny. Kobiety zaczynały się wtedy śmiać i kilka minut później nie miałem już żadnych oporów.

Jak pocałować kobietę na pierwszej randce?

Teraz przechodzimy chyba do najfajniejszej rzeczy, jaką wyniesiesz z tego wpisu, a także przedstawię Ci mój ulubiony generator emocji. Posiada porażającą skuteczność, o czym pewnie sam się przekonasz. Zakładam, że zbudowałeś już pewne fundamenty, a kobieta jest przynajmniej w pewnym stopniu zainteresowana.

Sama technika jest dosyć prosta. Zaczyna się od niewinnego przytulasa. Praktycznie żadna kobieta nie będzie przed tym protestować (no chyba, że sama randka już na tym etapie jest katastrofą 🙂 ). Zauważ, że jest to gest trochę przyjacielski, ale wprowadza też nieco intymności. Kiedy się przytulacie, możesz pocałować ją po przyjacielsku w policzek, potem możesz zejść na szyję (tylko uważaj, bo dużo kobiet ma łaskotki) i całować ją coraz bardziej namiętnie. Na końcu pocałuj ją w usta.

Ta technika jest cholernie skuteczna, ponieważ kobieta się tego nie spodziewa. Po prostu to się stało i nawet nie zdaje sobie sprawy jak do tego doszło. Jeśli po czasie będziecie o tym rozmawiać, to może Ci powie jakie po tym miała rozkminy. Jak nie mogła przestać o tym myśleć.

Niespodziewany pocałunek działa cholernie dobrze, także w innych wariantach. Moją byłą poznałem w autokarze, kiedy jechałem na wakacje. Wyszła pierwsza i czekała na mnie. Podszedłem, przyciągnąłem ją i pocałowałem. Nagle dynamika całego otoczenia się zmieniła. Ludzie przestali rozmawiać i patrzyli się na nas, a my byliśmy w centrum zainteresowania. I wiecie co? Wspominała to w zasadzie do końca naszej znajomości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *