27 czerwca, 2022

Silniejszy orgazm | 5 sprawdzonych tricków

Każdy facet chce dać kobiecie orgazm, jakiego nigdy nie zapomni. Niestety, czasami oczekiwania znacznie różnią się od rzeczywistości. Dlatego w tym wpisie dam Ci 5 wskazówek, jak dać jej silniejszy orgazm.

1. Dłuższa gra wstępna

dłuższa gra wstępna

Wielu facetów traktuje grę wstępną po macoszemu, jako przystawkę do dania głównego. Wynika to z faktu, że mężczyzna może bardzo szybko osiągnąć gotowość do seksu. Kobieta wymaga nieco więcej czasu, więc jeśli chcesz być na prawdę dobry w łóżku i dać jej silniejszy orgazm, warto traktować grę wstępną na równi z seksem. Mam na myśli zarówno długość samej gry wstępnej, jak i jej różnorodność.

Możesz kiedyś wykonać proste ćwiczenie – kiedyś zamiast seksu, skupcie się wyłącznie na pieszczotach. Jeśli nauczycie się czerpać przyjemność z delikatnych pieszczot, to będzie Wam później łatwiej przenieść to do gry wstępnej.

Warto też nieco urozmaicić swoją grę wstępną. Może opierać się na zmysłowym całowaniu, wspólnej kąpieli, masażu, karmieniu się owocami, itp. Warto puścić wodze swojej wyobraźni. Jeśli atmosfera będzie odpowiednia, a kobieta rozluźniona, jej orgazm na pewno będzie silniejszy.

2. Rób to inaczej

rób to inaczej

Jeśli masz wrażenie, że za każdym razem Twój seks wygląda niemal identycznie, to wiedz, że nie jesteś przypadkiem odosobnionym. Większość par ma dokładnie ten sam problem. Stosują trzy ulubione pozycje, czasami mężczyzna da kobiecie klapsa i na tym kończą się miłosne igraszki. Z czasem seks staje się rutyną…

Wychodzenie poza schemat typowego seksu, może sprawić, że Wasze życie seksualne ulegnie poprawie. W jednym z poprzednich wpisów omówiłem sex god method, który sprawia, że seks za każdym razem jest nieco inny. Tutaj metodę tę omówię w skrócie. W życiu seksualnym warto połączyć cztery elementy: dominację, wzbudzanie emocji, zróżnicowanie gier łóżkowych, imersję. Łącząc te cztery elementy podczas seksu sprawić, że wasze życie seksualne nabierze nowego wymiaru.

Jednak, jak napisał autor Sex god method – “too much of good thing is a bad thing”. Dawanie wyłącznie pozytywnych emocji w seksie jest nudne, a seks staje się jednowymiarowy. Seks może być znacznie ciekawszy, jeśli dodasz do niego nieco pikanterii. Zamiast szeptać dziewczynie do ucha miłe słówka, możesz powiedzieć “ty szmato”. Możesz też kupić jakąś grę karcianą dla 2 graczy i możecie się umówić, że przegrany realizuje fantazję zwycięzcy.

3. Dłuższy stosunek

dłuższy stosunek daje silniejszy orgazm

Żarty o facetach, którzy dochodzą w 3 sekundy były eksploatowane w wielu młodzieżowych komediach. Kobietom nie jest jednak do śmiechu, kiedy to dzieje się w ich sypialni. Mężczyzna co prawda może dojść nawet w kilka minut, jednak kobieta wymaga znacznie więcej czasu. żeby osiągnąć orgazm. Właśnie dlatego jedną z podstawowych umiejętności w tantrze i tao jest kontrola wytrysku.

Zbyt wczesny wytrysk zazwyczaj wynika z małego doświadczenia, albo stresu. Kluczową rolę odgrywa tutaj Twoje nastawienie. Wraz z kolejnymi partnerkami i nabywanym doświadczeniem, albo poznawaniem swojej dziewczyny, problem powinien się zmniejszać. Niestety, nawet wtedy większość facetów nie wytrzyma na tyle długo, żeby zapewnić kobiecie wiele orgazmów. Nie zrozum mnie źle, czas trwania stosunku nie jest najważniejszy, ale bez tego elementu ciężko będzie Ci dać kobiecie porządny orgazm podczas penetracji.

Nie martw się, jeśli jesteś krótkodystansowcem. Ty także możesz dać kobiecie silniejszy orgazm, jeśli nauczyć się kontrolować swój wytrysk, albo zastosujesz inne techniki przedłużania stosunku. Mam na myśli zastosowanie odpowiednich pozycji seksualnych, prezerwatyw przedłużających stosunek, etc. Możesz też więcej czasu i energii poświęcić na seks oralny, albo możecie użyć zabawek erotycznych.

4. Stymulacja punktu G

punkt G - silniejszy orgazm

Punkt G, zwany też punktem Gräfenberga jest jednym z najwrażliwszych miejsc w ciele kobiety. Znajdziesz na przedniej ścianie pochwy, mniej więcej 5cm od wejścia i powiększa się podczas podniecenia. Punk ten ma nieco inną fakturę, niż reszta pochwy, a jego rozmiar może się różnić w zależności od kobiety.

Żeby zacząć stymulować punkt G, kobieta powinna być mocno pobudzona.

Stymulacja punktu G

 1. Znajdź punkt G

  Włóż palec do pochwy (w razie potrzeby możesz użyć lubrykantu). Powinieneś wyczuć nieco wypukły obszar, o innej fakturze. W dotyku punkt G wydaje się nieco szorstki, albo pomarszczony

 2. Zacznij masować punkt G

  Przyłóż palec do punktu G i zacznij go delikatnie masować. Możesz, np. wykonywać delikatne kółeczka.

 3. Zacznij mocniej stymulować

  Istnieje wiele różnych technik stymulacji punktu G. Najpopularniejsza polega na wykonywaniu dłonią ruchu góra-dół.

 4. Wykonaj młynek

  Włóż palce do pochwy, na wysokość punktu G. Następnie wykonuj ruch obrotowy samymi palcami tak, żeby delikatnie rozciągać ścianki pochwy, a w górnej fazie ruchu, żeby naciskać na punkt G.

Pamiętaj, że punkt G jest także mocno stymulowany w wielu pozycjach seksualnych, np. w pozycji na pieska. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odsyłam Ciebie do mojego filmiku o punkcie G.

5. Stymulacja łechtaczki

stymulacja łechtaczki - silniejszy orgazm

Łechtaczka to jedyny narząd w ciele kobiety, który służy tylko i wyłącznie od odczuwania przyjemności z seksu. Sam Freud podzielił orgazm na pochwowy i łechtaczkowy, uznając jednak wyższość tego pierwszego. Tak na prawdę łechtaczka odpowiada za zdecydowaną większość orgazmów, także pochwowego. Jak możesz zobaczyć na schemacie, łechtaczka jest większym narządem, który otacza pochwę. Podczas stosunku, rozszerzająca się pochwa wywiera nacisk na ciała jamiste pochwy, dostarczając tym samym kobiecie przyjemności.

Nas jednak interesuje żołądź (ten element łechtaczki, który będziemy stymulować), który znajduje się powyżej wejścia do pochwy i zazwyczaj kryje się pod napletkiem. Łechtaczka, podobnie jak penis, powiększa się pod wpływem podniecenia wysuwając żołądź łechtaczki.

Pamiętaj, żeby pieścić łechtaczkę tylko wtedy, kiedy kobieta jest mocno podniecona. Inaczej Twój dotyk może sprawiać ból. Możesz używać dłoni, lub języka.

Łechtaczka zasługuje na oddzielny wpis, więc na razie ograniczę się do najprostszej formy stymulacji łechtaczki.

Stymulacja łechtaczki

 1. Znajdź łechtaczkę

  Żołądź łechtaczki znajduje się powyżej wejścia do pochwy. Zazwyczaj ten “guziczek” znajduje się pod napletkiem, zwanym też kapturkiem. Pod wpływem podniecenia, ciała jamiste napełniają się krwią, a żołądź łechtaczki zostaje wypchnięty spod napletka.

 2. Zacznij od gry wstępnej

  Jeśli kobieta nie jest wystarczająco podniecona, pieszczoty łechtaczki mogę być dla niej nieprzyjemne, a nawet powodować ból. Zanim rzucisz się na łechtaczkę, upewnij się, że kobieta jest wystarczająco rozgrzana.

 3. Zanim zajmiesz się łechtaczką

  Zanim zajmiesz się łechtaczką, liż i delikatnie masuj wargi sromowe. Kiedy kobieta będzie wystarczająco wilgotna, możesz włożyć jej palce do pochwy.

 4. Pora zająć się łechtaczką

  Teraz możesz delikatnie lizać i całować łechtaczkę. Sesje stymulowania łechtaczki, warto przeplatać z inną formą stymulacji i pieszczot.

2 thoughts on “Silniejszy orgazm | 5 sprawdzonych tricków

 1. Hej. W kolejnych postach rozwiniesz temat łechtaczki, punktu G i kontroli wytrysku? Fajnie, że zacząłeś prowadzić bloga 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *