17 sierpnia, 2022

Robienie minetki | kompleksowy kurs robienia minetki

Robienie minetki jest jedną z najważniejszych, seksualnych umiejętności każdego faceta. Seks oralny może być w tym przypadku idealną formą gry wstępnej, albo daniem głównym. Jeśli nie opanowałeś jeszcze kontroli wytrysku, to jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Dlaczego robienie minetki sprawia mężczyznom problem?

Podstawowym problemem jest czas, jaki potrzebuje kobieta, żeby osiągnąć orgazm. Większość facetów może dojść nawet w kilka minut, ale kobieta potrzebuje znacznie więcej czasu. Dobra minetka powinna trwać przynajmniej 15 minut, a w optymalnych warunkach – dłużej. Problem jest oczywisty. Robienie minetki przez kilkanaście minut może być męczące dla języka i ktoś niewprawiony może mieć z tym spory problem. Jest to w sumie największy problem, ponieważ technikę można łatwo wyćwiczyć.

Jakie ćwiczenia warto wykonywać?

W zasadzie wszystkie ćwiczenia, które angażują język (i w efekcie pozwolą Ci dłużej operować językiem). Pozwól, że przedstawię Ci tylko kilka z nich:

“Młynek” – Wykonuje okrężne ruchy wewnątrz swoich ust.

“Wyrzucanie” języka – W przeciwieństwie do poprzedniego ćwiczenia, “wyrzucanie” języka jest ćwiczeniem dynamicznym. Postaraj się wyrzucać i chować język najszybciej jak potrafisz. Powtarzaj ćwiczenie do momentu, aż poczujesz, że Twój język jest na prawdę zmęczony.

Wykonuj ćwiczenia logopedyczne – Może zabrzmi to dziwnie, ale większość ćwiczeń logopedycznych wpływa na prawdę pozytywnie na sprawność Twojego języka i ust, a co za tym idzie – pozwoli Ci robić lepiej minetkę. Chociaż chyba nie taki był zamysł tych ćwiczeń. Znajdziesz ich pełno w Internecie.

Trzy punkty kobiecej anatomii przydatne podczas robienia minetki

robienie minetki, kobieca anatomia

Ostatnio opublikowałem wpis, w którym dokładniej opisałem kobiecą anatomię, jednak na potrzeby tego poradnika warto sobie kilka rzeczy powtórzyć. Robienie minetki dla większości facetów ogranicza się do szturmu na łechtaczkę, jednak to jest duży błąd. W momencie, kiedy kobieta nie jest odpowiednio pobudzona, taka stymulacja może być dla niej nieprzyjemna, albo nawet bolesna. Pamiętaj, że łechtaczka to najczulszy organ w ciele kobiety.

Zazwyczaj łechtaczka chroni się pod kapturkiem (który jest zwany także napletkiem), i wysuwa się z niego podczas silnego podniecenia. Łechtaczka jest także jedynym organem w ciele kobiety, który służy wyłącznie dawaniu przyjemności z seksu. To, co jesteś w stanie zaobserwować, to jedynie żołądź łechtaczki. Większa jej część otacza pochwę. Jeśli włożysz palec do pochwy, na przedniej ścianie możesz wyczuć niewielkie zgrubienie, które ma inną fakturę, niż reszta pochwy. Jest to punkt G, drugi po łechtaczce punkt, którym zajmiemy się podczas części praktycznej.

Trzeci element tej układanki zaakcentowałem już wcześniej. Łechtaczka otacza pochwę, co wpływa na odczuwaną przez kobietę przyjemność podczas seksu. Ta prosta informacja daje nam jednak kolejne pole do manewru, ponieważ jeśli wsadzimy palce do pochwy, a następnie zaczniemy tak nimi obracać, żeby rozpychać pochwę (zwłaszcza, jeśli robimy to na wysokości punktu G), to możemy dać kobiecie na prawdę silny orgazm. Oczywiście nie można zapominać o wargach sromowych, które również są bardzo mocno unerwione.

Przejdźmy do praktyki

Jak wspomniałem wcześniej, rzucanie się od razu na łechtaczkę jest kiepskim pomysłem, dlatego, według mnie, podczas robienia minetki warto przejść przez kilka etapów.

Robienie minetki

 1. Rozgrzanie kobiety

  Jest to etap, który omija wielu facetów. Mężczyźnie wystarczy tylko widok gołego cycka, żeby był gotowy do akcji. Podniecenie kobiet wzrasta jednak znacznie wolniej, dlatego nie spiesz się i poświęć nieco czasu na pieszczoty i grę wstępną.

 2. Przejdźmy krok dalej

  Połóż kobietę na plecach. Powinna się znajdować w maksymalnie wygodnej dla siebie pozycji – z rozchylonymi i zgiętymi w kolanach nogami. Zanim zabierzesz się do rzeczy, zacznij delikatnie pieścić jej uda i okolice krocza. Możesz raz, czy dwa polizać jej wargi sromowe, ale to nie jest jeszcze czas na prawdziwą minetkę. Drażnij się z nią, a na pewno będzie to ją podniecać.

 3. Zaczynamy robić minetkę

  Zacznij delikatnie, od całowania, lizania i ssania warg sromowych. Jeśli czujesz, że kobieta jest wystarczająco podniecona, wsadź jej palec do pochwy. Możesz zacząć delikatnie stymulować punkt G (np wykonując ruch “chodź tutaj”), albo zataczać palcem kółka tak, żeby delikatnie rozpychać pochwę. W czasie, kiedy Twoje palce są w środku, możesz pieścić okolice jej krocza, od czasu do czasu całując i liżąc jej łechtaczkę. Nie zapomnij o pieszczeniu jej całego ciała. Zawsze, kiedy robię minetkę, delikatnie masuję piersi kobiety, głaszczę ją po udach, etc.

 4. Właściwa minetka

  Teraz możemy na prawdę zabrać się za łechtaczkę. Nie oznacza to jednak, że masz się na nią rzucić jak pies na kość. Cały czas musisz mieć na uwadze, że łechtaczka jest na prawdę wrażliwa. Dlatego staraj się po chwili lizania łechtaczki, przejść do okolic krocza, albo warg sromowych. Czym lepiej znasz kobietę, tym lepiej rozumiesz jej potrzeby. Przynajmniej tak powinno być. Wtedy łatwiej będzie Ci łatwiej ocenić, ile czasu poświęcić łechtaczce, i jak szybko będziesz mógł się za nią zabrać

Słowo na koniec

Minetka jest świetną formą dawania kobiecie przyjemności i warto z niej korzystać. Na początku wystarczy, że postarasz się przechodzić powoli przez kolejne etapy (a zwłaszcza nie zapominać o pierwszym etapie), a wraz z nabieraniem doświadczenia warto zacząć starać się wytrzymać jak najdłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *