17 sierpnia, 2022

Masaż prostaty. Odkrywanie męskiego punktu G

Masaż prostaty jest jedną z najbardziej niedocenianych technik seksualnych. Prostata jest często nazywana męskim punktem G i pozwala odkryć swoją seksualność na nowo, oraz urozmaicić seks.

Czym jest prostata?

Prostata, zwana też gruczołem krokowym, jest narządem mięśniowo-groczołowym, wchodzącym w skład męskiego układu płciowego. Wydzielina prostaty wchodzi w skład spermy, nadając jej charakterystyczny zapach i konsystencję. Prostata otoczona jest mięśniami, które kurczą się podczas ejakulacji. Myślę, że tyle informacji na początek nam wystarczy, więc przejdźmy do praktyki.

masaż prostaty

Samodzielny masaż prostaty

Zanim poprosisz partnerkę, żeby pomasowała Ci prostatę, warto samemu zagłębić się w swoją seksualność. Można to robić podczas kąpieli (zwłaszcza w wannie), albo jeszcze lepiej – przy użyciu lubrykantu.

Samodzielna praktyka

 1. Doprowadź się do erekcji

  Zdecydowanie polecam masować prostatę podczas erekcji. Jest wtedy lepiej wyczuwalna, a orgazm jest silniejszy. Nie jest jednak konieczna bardzo silna erekcja.

 2. Nawilż palec

  Jeśli zdecydowałeś się używać lubrykantu, nawilż za jego pomocą palec. Jeśli będziesz masować prostatę w wannie, możesz pominąć ten krok.

 3. Wprowadź palec do odbytu

  Prostatę stymuluje się poprzez wprowadzenie palca do odbytu. Kiedy już to zrobisz, powinieneś wyczuć zgrubienie, wielkości kasztana.

 4. Zacznij masować

  Zacznij masować prostatę. Samodzielna praktyka jest fajna, ponieważ możesz lepiej zrozumieć soją seksualność. Jeśli wiesz, co Tobie sprawia przyjemność, łatwiej będzie Ci pokierować partnerką podczas seksu.

Zabawa z kobietą

Kiedy już wiesz, co sprawia Ci przyjemność, możesz poprosić kobietę, żeby zrobiła Ci masaż prostaty. Później Ty możesz odwdzięczyć się, stosując techniki seksualne, które opisałem w innym wpisie.

Zabawa z kobietą

 1. Doprowadź się do erekcji

  Podobnie jak poprzednio, teraz także polecam doprowadzenie się do erekcji.

 2. Odpowiednia pozycja

  Masaż prostaty można wykonywać w wielu różnych pozycjach. Chyba najprostszą jest pozycja na pieska, tzn. klękasz w takiej pozycji, w jakiej, w jakiej zazwyczaj znajduje się kobieta podczas seksu od tyłu.

 3. Wprowadzanie palca do odbytu

  Po odpowiednim nawilżeniu palca lubrykantem, kobieta wprowadza palec do odbytu w taki sposób, że opuszek jej palca skierowany jest w dół i zaczyna masować prostatę w sposób jaki lubisz najbardziej. Między innymi po to był nam wcześniejszy masaż solo.

Mam nadzieję, że wypróbujecie tę metodę w praktyce, a być może na dłużej zagości w Waszej sypialni, ponieważ poza dawaniem Ci zupełnie innych doświadczeń, technika ta ma działanie prozdrowotne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *