27 czerwca, 2022

Jak zostać bogiem seksu? Sex god method w praktyce

Wiele par zastanawia się, jak sprawić, żeby ich życie seksualne stało się bardziej ekscytujące. Wprowadzając w życie sex god method sprawisz, że seks za każdym razem będzie inny i każda kobieta to doceni.

Model DEVI

Największą zaletą sex god method jest prostota. Ta strategia może być zastosowana od zaraz, ale potrzeba czasu, żeby stać się w niej mistrzem. Rdzeniem sex god method jest model DEVI, składający się z 4 elementów, które omawiam poniżej:

Domination

Domination

Dominacja jest bardzo mocno kojarzona z męska siłą i energią seksualną. Jak stwierdził Daniel Rose: „Jednym z najgłębszych pragnień kobiety jest bycie zdominowaną przez samca alfa”. Sukces sprzedaży 50 twarzy Greya i licznych kopii, pokazał jak wiele prawdy jest w tym stwierdzeniu. Kobiety są biologicznie zaprogramowane, żeby reagować na najsilniejszego samca w stadzie – tego, który dominuje.

Większość osób utożsamia dominację z pejczami i kajdankami. Tak naprawdę dominacja zaczyna się w głowie. Musisz uwierzyć, że mężczyzna jest stroną silniejszą i dominującą. Zastanów się przez chwilę kto rządzi w Waszym związku i jak wygląda Wasza relacja. Kto ma decydujący głos w najważniejszych sprawach? Kiedyś powiedziałem do dziewczyny pół żartem, pół serio „pamiętaj, że żyjemy w związku patriarchalnym”. Uśmiechnęła się i powiedziała, że dobrze, że lepszy jest związek patriarchalny, niż harem. Znam jednak wielu facetów, którzy za taki tekst dostaliby w łeb.

Dominacja, to nie tylko bycie przywódcą, ale także opiekunem. Kobieta potrzebuje mężczyzny, który się nią zaopiekuje, albo podejmie decyzję, kiedy ona straci głowę. Mężczyznę, który będzie brał odpowiedzialność za swoje czyny i będzie postępował w zgodzie ze swoim wewnętrznym kodeksem. Niestety, coraz więcej facetów traci typowo męskie cechy i stają się zwyczajnie słabi. Tym samym zmuszają kobietę do przejęcia roli osoby dominującej.

Kiedy jesteś dominujący, możesz nie dać kobiecie nawet jednego klapsa, ale będzie czuła, że jesteś osobą dominującą i będzie ją to kręcić. Oczywiście warto wprowadzić pewne techniki, których nie będę tutaj omawiać, ponieważ i tak większość osób je zna. Zaliczamy do nich – wiązanie, kneblowanie, dirty talking, itp.

Emotion

Jeśli w swoim życiu przeżyłeś kilka związków, ONSów, czy relacji typu fuck friend, pewnie zauważyłeś, że seks w związku z reguły jest znacznie lepszy. Wynika to z faktu, że seks i emocje są ze sobą nierozerwalnie związane. Kiedy czujesz, że kobieta jest Tobie bliska, seks przestaje być serią pchnięć i jęków. Staje się bardziej emocjonalny, łatwiej jest znaleźć w sobie pokłady czułości i miłości. Nie twierdzę oczywiście, że pierwszy raz z dziewczyną nie może być emocjonujący, po prostu niektóre emocje są ciężkie do przekazania osobie, z którą nie łączy Ciebie emocjonalna więź.

Kiedyś poznałem dziewczynę z Dniepra (wtedy jeszcze z Dniepropetrovska) w autokarze, kiedy jechałem imprezować z kolegami do Lwowa. Umówiliśmy się we Lwowie jakiś miesiąc później. Seks był naprawdę ekscytujący i żegnała mnie ze łzami w oczach. Kiedy już siedziałem na swoim miejscu w autokarze, dostałem od niej krótkiego smsa – „ja Ciebie kocham”. Wyznała mi to po trzech spędzonych razem dniach. Na początku wydało mi się to dziwne, ale ona po prostu taka była – wrażliwa i bardzo emocjonalna. Nie byliśmy idealnie zgrani, nie interesowałem się jeszcze tantrą, ale seks był naprawdę emocjonujący. Czułem jej bliskość, delikatność, ciepło i wrażliwość, dzięki czemu seks z nią był wspaniały. Dużo więc zależy nie tylko od tego, czy łączy Was emocjonalna więź, ale od tego jak się przy niej czujesz, i jak ona czuje się przy Tobie.

My, jako ludzie, jesteśmy zdolni do przejmowania stanu emocjonalnego innych ludzi. Miłość, poczucie bliskości, wrażliwość, są tymi emocjami, które sprawiają, że seks jest czymś bardziej intymnym. Oczywiście nie twierdzę, że trzeba zakochiwać się w każdej kobiecie z którą idzie się do łóżka, ale warto kobiecie przekazać nieco emocji. Zwróć uwagę, jak ona na Ciebie działa, jak się przy niej czujesz i pokaż jej to. Przypomnij sobie, ile razy biło Ci szybciej serce na myśl o jakiejś dziewczynie, albo jak czułeś dreszcze, kiedy pierwszy raz całowałeś się z jakąś dziewczyną. Jeśli odnajdziesz w sobie te emocje i przekażesz je dziewczynie, to gwarantuję Ci, że będzie zachwycona.

Niestety, jesteśmy też zdolny do przekazywania negatywnych emocji. Jeśli oboje stresujecie się, że Wasz pierwszy raz nie będzie idealny, to Wasze negatywne emocje zostaną spotęgowane. Z drugiej strony, jeśli kobieta jest mocno spięta, ale Ty podchodzisz do całej sprawy na spokojnie, to na pewno będzie jej łatwiej się przemóc i czerpać prawdziwą przyjemność z seksu.

Variety

Sex god method variety

Monotonia jest jednym z największych zabójców atrakcyjności. Życie seksualne większości par ogranicza się do kilku pozycji. Sex go method zakłada zróżnicowanie gier łóżkowych. Zamiast uprawiać seks na łóżku, możecie przenieść się na podłogę, albo do kuchni. Zamiast standardowej gry wstępnej, ograniczonej do całowania po szyi, możecie wziąć prysznic, albo kobieta może Ci zrobić masaż nuru (masaż nagim ciałem). Jednak, jak zapewnia Daniel Rose „too much of good thing is a bad thing”.

Seks może, i wręcz powinien generować ten dreszczyk niepewności i niepokoju. Sam Daniel Rose pisał, że kiedy uprawiał seks z dziewczyną, celowo nie zamknął drzwi do swojego pokoju, i jego współlokator wszystko widział. Seks był tak niesamowity, że przestał zamykać drzwi do pokoju. Takie historie nie są wyjątkiem.

Kiedyś, rozmawiałem szczerze z dziewczyną o najbardziej hardcorowej rzeczy jaką zrobiła. Kiedyś jej były zawiązał jej oczy i kazał wsiąść do auta. Do końca podróży nie wiedziała, gdzie jadą. Otworzył drzwi i kazał jej wysiąść. Zaprowadził ją gdzieś za rękę. Kiedy zdjął jej przepaskę, okazało się, że są na cmentarzu. Kazał jej się rozebrać i tam się kochali. Ta dziewczyna kochała BDSM.

Powyższe opowieści mogą wydawać Ci się nieprawdopodobne, ale naprawdę się zdarzają. Możesz powiedzieć „ale ona nie jest taka”, „ja nie jestem taki” – do niczego Ciebie nie zmuszam (sam uważam, że ta sytuacja z cmentarzem była ostrym przegięciem), ale chcę Ciebie zachęcić do próbowania nowych rzeczy.

Kiedyś kupiłem dziewczynie na urodziny grę 7 cudów świata. Pojedynek. Jest to gra ekonomiczna dla 2 osób. Do rozgrywki dodaliśmy ważną zasadę – przegrany realizował fantazję zwycięzcy. Podobną zasadę można wprowadzić do każdej gry planszowej\karcianej, pod warunkiem, że rozgrywka nie jest za długa.

Daniel Rose podaje też 3 archetypy kochanka. Żonglując nimi sprawisz, że seks za każdym razem będzie inny. Każdy z archetypów związany jest z konkretnym elementem modelu DEVI. Tak więc możemy wymienić – seksualną bestię (domination), namiętnego kochanka(emotion) i tantryka(immersion). W sypialni możesz być jednym typem kochanka, albo kombinacją wszystkich trzech.

Immersion

Imersja jest pojęciem, który znają wszyscy gracza. Mówiąc najogólniej, jest to „zanurzenie” gracza w rzeczywistości wirtualnej. W przypadku sex god method jest podobnie. Większość osób, traktuje seks jako formę relaksu, coś, co pozwoli im zapomnieć o problemach w pracy, albo rozładować napięcie seksualne. Tak naprawdę, żeby doświadczyć pełnego i głębokiego kontaktu z kobietą, musisz się w pełni wyciszyć i odgonić niepotrzebne myśli. Może wydawać się to oczywiste, ale zdarza się, że mężczyzna (chociaż kobietom także to się zdarza), jest obecny tylko ciałem, a myślami krąży między rachunkami, a pracą. Tylko kiedy jesteś w pełni obecny, możesz naprawdę odczuć bliskość kobiety.

Kiedyś dużo imprezowałem. Mieliśmy stały skład i przynajmniej co tydzień spotykaliśmy się w klubie. Kiedyś zadzwonił do mnie mój kolega, Janek i chciał wyciągnąć mnie na imprezę. W tym tygodniu miałem sobie odpuścić, bo byłem tak zmęczony, że marzyłem tylko o tym, żeby położyć się w wygodnym łóżku. Janek był jednak tak nachalny, że w końcu mu uległem. „Najwyżej wrócę o północy” – pomyślałem. Wypiliśmy po piwie i ruszyliśmy na parkiet. Janek dostał zlewkę i szybko uciekł z parkietu. Ja wszedłem w sam środek kółka, złożonego z 5, może 6 dziewczyn. Złapałem jedną z nich za rękę i obróciłem ją. Objąłem ją. Powieki mi się kleiły, a jej perfumy działały na mnie prawie jak narkotyk. Czułem tylko je i ciepło jej policzka. Prawie nie słyszałem już muzyki. Nagle poczułem, że się całujemy. Nie miałem pojęcia jak do tego doszło. Moje ciało zareagowało automatycznie, tak jakby podświadomość sama pokazała mi czego potrzebuję tego wieczora. Siła tego pocałunku była potężna.

Paradoksalnie, duże zmęczenie pozwoliło mi mocniej wbić się w rzeczywistość. Byłem tak zmęczony, że nie byłem w stanie myśleć nad tym jak może zareagować kobieta, albo „czy tak wypada”. Mój umysł odrzucił wszystko co nie potrzebne i w pełni skupił się na tym, czego tak naprawdę potrzebowałem. Kiedy zająłem się tantrą, podobne doświadczenia przytrafiały mi się znacznie częściej. Istnieje wiele technik tantrycznych, które pomogą Ci być obecnym. Możesz też zacząć medytować.

Warto jednak zaznaczyć, że immersja, to nie tylko bycie obecnym tu i teraz (chociaż oczywiście to jest ważne), ale także przeżywanie seksu razem z kobietą. Jeśli sobie ufacie i jesteście w stanie się sobie oddać, seks stanie się wydarzeniem i prawdziwym przeżyciem. Musicie sobie uświadomić, że seks nie musi być idealny, ważne jest to, co dzieje się między Wami. I tutaj właśnie, z reguły przydaje się zaufanie. Pozwól, że przytoczę Ci pewną historię:

Kiedyś spotykałem się z Kasią. Miłą i ciągle uśmiechniętą dziewczyną. Kiedy pierwszy raz znaleźliśmy się w moim mieszkaniu, od razu powiedziała, że do niczego tutaj nie dojdzie (pół żartem, pół serio). Zaparzyłem jej herbaty, a kilka minut później już się pieściliśmy. Kiedy już miało do czegoś dojść, całkowicie zamknęła się w sobie. Chwilę później weszła do mieszkania moja współlokatorka i cała impreza na tym się zakończyła. Przenieśliśmy się do kawiarni.

– Wiesz – zaczęła – ja kiepsko robię loda. Nic mi się tutaj nie mieści.

W tym momencie zrozumiałem na czym polega problem. Zamiast improwizować i skupić się na tym, że może przeżyć coś fajnego, zastanawiała się, czy sprosta moim wymaganiom.

Podobne historie zdarzają się często. Kobiety zastanawiają się, czy dobrze wyglądają nago, a faceci, czy wytrzymają na tyle długo, żeby dać kobiecie orgazm. Podobne myśli i przekonania sprawiają, że seks z przyjemności, staje się obowiązkiem.

Kiedy jestem z kobietą, nie myślę o pracy. Staram się cieszyć jej obecnością. Nie każdemu przychodzi to jednak równie łatwo. W tantrze stosuje się medytację (także wspólną) oraz wiele praktyk, dzięki którym można zbudować prawdziwą intymność między kochankami. Mówiłem o tym wielokrotnie na kanale Sexus24.

Sex god method w praktyce

Sex god method jest dynamicznym systemem. Podstawowy wariant polega na eskalowaniu wszystkich czterech elementów podczas swojego życia seksualnego, jednak możesz także korzystać z nich w różnym stopniu. Zauważ, że piszę o całościowym podejściu do seksu, a nie o pojedynczym seksie. W końcu trudno oczekiwać, żebyś w trakcie jednego zbliżenia zmieniał się z seksualnej bestii w namiętnego kochanka.

Jeśli jesteś początkujący, warto pracować i rozwijać każdy z 4 elementów. Zdaję sobie sprawę, że jeden jest bardziej dominujący, a drugi romantyczny, ale dopiero kiedy rozwiniesz do perfekcji wszystkie 4 elementy staniesz się tytułowym bogiem seksu.

3 thoughts on “Jak zostać bogiem seksu? Sex god method w praktyce

  1. Fajny artykuł ale co kiedy trafi się kobieta, ktora nie lubi zmian i różnorodności w łóżku? Niestety mam taki przypadek. Sam uwielbiam roznorodnosc w tym temacie, odkrywanie, probowanie nowych rzeczy. Druga polowka wrecz przeciwnie. Ma stały oklepany schemat, ktory gdy chce zmienic lub urozmaicic, to napotykam na niezadowolenie i rozwala cały nastrój. Sam stosunek jest dla niej przyjemny ale nuda w łóżku az się wylewa. I ta nuda jej odpowiada. Chyba trafiłem na beznadziejny przypadek.

    1. Zdarzają się takie kobiety, ale zazwyczaj tylko wydaje im się, ze nie lubią nic zmieniać. Wystarczy pokazać im nieco odmienną perspektywę. Ja osobiście miałem podobny przypadek i trochę musiałem kombinować, żeby ją “wyzwolić”. Najpierw zacząłem od lekkich żartów, tzn. wysyłałem dziewczynie zdjęcia różnych kostiumów erotycznych z Aliexpress, żeby się pośmiać i mówiłem, że ciekawe jakby wyglądała w takim stroju. Kiedyś kupiłem jej strój pielęgniarki (ona jest pielęgniarką) i go założyła, chociaż też trochę z tym walczyłem. Później namówiłem ją na masaż nuru. Jak już zaczęła się zgadzać na różne łagodne rzeczy, to coraz łatwiej było mi ją przekonywać do coraz to nowych rzeczy. Oczywiście, nie twierdzę, że zawsze tak się da. Są dziewczyny, która mają “zasady”, że np. nie robią loda i czego byś nie wymyślił, to zostanie przy swoim. Każdy przypadek jest inny, ale mało który jest beznadziejny :).

      Może kiedyś napiszę o tym artykuł, tylko trzeba wymyślić jakiś tytuł, który będzie łatwy w pozycjonowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *