17 sierpnia, 2022

Gdzie poznać dziewczynę do seksu?

Zauważyłem, że wielu mężczyzn obserwuje mój blog i konto na YouTube, żeby stać się magikiem w łóżku, ale ciągle nie mają stałych relacji seksualnych. Dzisiaj podam Ci kilka fajnych miejsc, gdzie możesz poznać dziewczynę do seksu.

Temat zacząłem poruszać w innym wpisie (dlaczego ciągle nie masz seksu), jednak dzisiaj chciałbym się skupić wyłącznie na miejscach, gdzie najłatwiej jest znaleźć dziewczynę to seksu, chociaż do związku też. Nie przedłużając, zaczynamy.

Szybkie randki

Jest to chyba moje ulubione miejsce na podryw, ale jest też świetne do ćwiczenia komunikatywności i asertywności w rozmowie. Zasady są proste – kobiety siedzą sobie przy stolikach, a mężczyźni przysiadają się do nich i po kolei z nimi rozmawiają. Na rozmowę z każdą masz zaledwie 5 minut, więc nie tylko nie ma “dłużyzn” w rozmowie, ale także taka formuła zmusza Ciebie, żeby krótkim czasie zainteresować sobą kobietę. Moją obecną dziewczynę poznałem właśnie na szybkich randkach, ale miałem też dwie relacje seksualne z kobietami poznanymi ten sposób.Jest to chyba moje ulubione miejsce na podryw, ale jest to też świetne miejsce do ćwiczenia komunikatywności i asertywności w rozmowie. Zasady są proste – kobiety siedzą sobie przy stolikach, a mężczyźni przysiadają się do nich i po kolei z nimi rozmawiają. Na rozmowę z każdą masz zaledwie 5 minut, więc nie tylko nie ma “dłużyzn” w rozmowie. Kiedy poznajesz kobietę podczas szybkich randek, MUSISZ się czymś wyróżnić. Jeśli zaczniesz pytać ją o pracę, czy studia, będziesz dokładnie taki sam jak reszta.

Przejdźmy zatem do pozytywów i negatywów tej metody.

Plusy:

 1. W przeciągu godziny możesz poznać znacznie więcej kobiet, niż w jakiejkolwiek innej, omawianej tutaj metodzie.
 2. Zazwyczaj nie spotkasz się z shit testami w stylu – mam chłopaka, nie daję numeru nieznajomym, etc.
 3. Formuła wymusza na Tobie szybkie zainteresowanie sobą kobiety. Dzięki temu ćwiczysz swoją komunikatywność.
 4. Łatwość w zdobywaniu kontaktów. Nigdy nie zdarzyło mi się, żebym nie dostał żadnego numeru. Zazwyczaj były to 3-4 numery dziewczyn, którymi byłem zainteresowany. I to w ciągu godziny.
 5. Kobiety, które Ciebie zaznaczą, są Tobą wstępnie zainteresowane. Jest to zupełnie coś innego, niż para na Tinderze, ponieważ tam dziewczyny oceniają Ciebie wyłącznie przez pryzmat zdjęcia.
 6. Do zalet zaliczam też niewielkie koszty. Co prawda te spotkania są płatne (ja płaciłem około 30 złotych), to jednak łączne koszty w porównaniu z imprezą, są stosunkowo niewielkie.
 7. Słaba konkurencja. Większość facetów na takich spotkaniach nie stanowi praktycznie żadnej konkurencji. Kiedy, już na normalnym spotkaniu, rozmawiałem z dziewczynami to mówiły, że zaznaczyły tylko mnie, albo max 3 osoby. I patrząc na męski profil tych spotkań, to w ogóle się nie dziwię.
 8. Stosunkowo łatwo jest wyciągnąć dziewczynę po spotkaniu na instanta.

Minusy:

 1. Pomimo, że na takich spotkaniach jest sporo kobiet, to jednak większość nie powala. Chociaż praktycznie na każdym spotkaniu było kilka na prawdę fajnych dziewczyn.
 2. Ocena kondydatki\kandydata do spotkania jest dosyć powierzchowna przez ograniczony czas, więc musisz nauczyć się jak szybko zainteresować sobą kobietę.

Tinder, Badoo i inne aplikacje randkowe

Jest to chyba najpopularniejsza metoda szukania dziewczyny, albo niezobowiązującej relacji. Wielu facetów uważa, że jeśli chcą poznać dziewczynę do seksu, to muszą na nią napierać i wręcz emanować testosteronem. Zwykle przynosi to jednak odwrotny efekt. Nie różnią się wtedy od innych napaleńców, którzy piszą do kobiet każdego dnia. Pamiętaj jednak, że w tej metodzie, profil jest najważniejszy. Dużo ważniejszy, niż wiadomości jakie piszesz (pomijając ekstremalnie głupie wiadomości). Według mnie, około 70% skuteczności, zależy od zdjęć. Nie chodzi mi o to, żebyś poszedł do fotografa, bo to może przynieść nie najlepszy efekt, ale zbieraj zdjęcia robione w różnych okolicznościach – podczas imprez, kiedy robisz coś ciekawego, itp. Pokaż na nich swoją osobowość, charyzmę. Jeśli Twoje wszystkie zdjęcia z wakacji wyglądają tak, że stoisz na baczność na tle nawet najpiękniejszego zabytku, to nie dziw się, że kobieta przesunie Twoje zdjęcie w lewo.

Teraz pojawia się kolejne pytanie – co można napisać kobiecie? W zasadzie są dwie szkoły, z których ja korzystałem. Możesz zwrócić uwagę na coś w jej zdjęciach, czy opisie. Ja jednak zacząłem używać directa. Pisałem coś w stylu:

Hej. Nie wiem, jak Ty, ale ja nie przepadam za pisaniem przez Tindera. Spotkajmy się w sobotę na kawę i zobaczymy jak będzie nam się rozmawiać. Pozdrawiam 🙂

Zacząłem pisać w taki sposób, ponieważ nie chciałem tracić czasu na pisanie z dziewczynami, z którymi być może nigdy nawet się nie spotkam. O dziwo, taka bezpośredniość bardzo pomaga poznać dziewczynę do seksu. W tej wiadomości nie ma nic o seksie, ale jednocze

Plusy

 1. Duża dostępność i łatwość w rozpoczęciu swojej przygody z uwodzeniem kobiet. Wystarczy zainstalować apkę i stworzyć profil.
 2. Duża popularność, a co za nią idzie – duży wybór.
 3. Można stosować tę metodę w wolnej chwili. Kiedy jedziesz autobusem, albo czekasz w kolejce do lekarza.

Minusy

 1. Duża konkurencja.
 2. Musisz mieć dobry profil, albo być bardzo przystojnym, żeby mieć na prawdę dobre efekty.
 3. Wbrew pozorom – wymaga sporego zaangażowania. Najpierw musisz zdobyć pary, później musisz wymienić kilka wiadomości (nie każda kobieta umówi się z Tobą po jednej wiadomości).
 4. Duże ryzyko rozczarowania. Przez Internet dużo łatwiej jest udawać kogoś innego, niż nawet podczas 5-minutowej rozmowy + odpowiednie zdjęcie może odjąć kilka kilogramów.

Imprezy

Pewnie nie raz mogłeś zobaczyć facetów, którzy praktycznie co tydzień wychodzą z imprezy z inną dziewczyną, a wielu z nich patrzy na nich z wyraźną zazdrością. Wynika to z faktu, że dynamika klubu jest zupełnie inna, niż dynamika w kawiarni, czy na ulicy. Energia jaką emanujesz, oraz Twój wizerunek (ubiór, perfumy, zachowanie, etc), odgrywają kluczową rolę. Chyba największą zaletą klubów jest łatwość w przechodzeniu kolejnych etapów – od podejścia, po pocałunek lub seks. Nie raz zdarzało mi się pocałować dziewczynę bez wypowiedzenia chociaż jednego słowa, co jest znacznie ciężko w ciągu dnia.

Skoro najważniejsza jest energia, to co odstrasza kobiety? Pewnie na imprezach dostrzegłeś wielu Don Hujanów, którzy je obłapali, albo wręcz przeciwnie – nie wiedzieli “jak się do tego zabrać”. Tych drugich poznasz po tym, że tańczą wokół dziewczyn w kółku frajerów, podskakują jak idioci na środku parkietu, albo stoją obok parkietu z nieodzownym piwem w ręce.

Imprezy w seksualnych rajach

Na oddzielną uwagę zasługują imprezy w seksualnych rajach, takich jak Vama Veche w Rumunii, Słoneczny Brzeg w Bułgarii, czy Ibiza w Hiszpanii. W sumie można powiedzieć, że w ludzie, poza swoim krajem pozwalają sobie na więcej, więc w miejscowościach turystycznych ogólnie jest łatwiej o seks, ale klimat samego miejsca i jego “legenda” też nie pozostają bez znaczenia. Miejsca o których wspomniałem, są niemal synonimami seksu, a liberalne podejście do niego jest niemal legendarne. Mając pewne umiejętności, można znaleźć nie jedną dziewczynę do seksu.

Plusy

 1. Można dosyć szybko szybko przejść kolejne etapy – od podejścia, po pocałunek lub seks.
 2. Nie musisz za dużo gadać – wystarczy Twoja mowa ciała.
 3. Dużo kobiet przyszło kogoś poznać na stałe lub na jedną noc.
 4. Można wybrać typ klubu, który zwykle wybierają kobiety, które Ciebie interesują.

Minusy

 1. Duża konkurencja.
 2. Jeśli Twoją mocną stroną jest rozmowa, będzie Ci trudniej.
 3. Część kobiet przychodzi tylko po to, żeby się lansować, albo podbić swoją samoocenę.
 4. Trudno o wartościową relację, jeśli na tym Ci zależy.

Nie jest tak trudno poznać dziewczynę do seksu

Niektórym mężczyznom wydaje się, że znalezienie kobiety do seksu jest trudne lub wręcz niemożliwe. Postrzegają oni kobiety jako niewinne osóbki, które z litości zgadzają się na seks. Szczerze? Kobiety uwielbiają seks i jeśli to sobie uświadomisz, będzie Ci dużo łatwiej prowadzić udane życie seksualne. Mam nadzieję, że ten post pomoże Ci znaleźć dziewczynę, która da Ci to, czego oczekujesz 🙂 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *