25 maja, 2022

3 sposoby na wyższe libido

Wyższe libido wpływa nie tylko na wyższą pewność siebie, ale także na relacje z kobietami. Poznajmy 3 proste triki, które pozwolą Ci zwiększyć poziom libido.

Catuaba

Catuaba to cięta kora drzewa Trichilia catigua. Zaparzona kora daje charakterystyczny, czerwony kolor. W smaku Catuaba jest cierpka, gorzkawa i drzewna. Mnie ten smak odpowiada, chociaż zdaję sobie sprawę, że prawdopodobnie jestem wyjątkiem. Przygotowanie naparu nie jest trudne. Szczyptę Catuaby wrzucam do jeszcze zimnej wody (nieco ponad szklankę) i zagotowuję. Po około 5 minutach gotowania wyłączam gaz i odstawiam garnek pod przykryciem na kolejne 15 minut. Później przelewam napar przez sitko i napój jest gotowy. Jeśli ktoś chce, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do napoju dodać miodu, cukru, cytryny, czy innych dodatków.

Efekty: u siebie efekty zauważyłem bardzo szybko. Początkowo zaobserwowałem zdecydowany wzrost libido, i pewności siebie. Przy regularnym stosowaniu, zaobserwowałem także, że moja erekcja jest nieco silniejsza i trwa dłużej.

Masowanie jąder

Energicznie pocieramy o siebie dłonie a następnie obejmujemy jedną dłonią mosznę i delikatnie zaczynamy masować jądra. Powinniśmy poczuć delikatne ciepło. Masaż możesz prowadzić od kilkudziesięciu sekund, do kilku minut. Warto taki masaż powtarzać co najmniej kilka razy w tygodniu, a najlepiej codziennie.

Efekty: Zaraz po masażu czuję dużo większą ochotę na seks, a mój wzwód jest dużo silniejszy. Jest to fajna metoda, jeśli chcesz zwiększyć swoje libido przed seksem. Przy regularnym masażu czuję większy spokój, większą pewność siebie. Zauważyłem, że kobiety na mnie wtedy reagują znacznie lepiej.

Ćwiczenia złożone

Wykonywanie ćwiczeń złożonych, takich jak – przysiad, martwy ciąg, czy wyciskanie, pozwala podnieść poziom testosteronu. Mówimy tutaj o ćwiczeniach wykonywanych z dużym obciążeniem i małą liczbą powtórzeń. Polecam wykonywać plany FBW (Full Body Workout), ponieważ podczas takiego planu, wykonujesz wiele ciężkich, złożonych ćwiczeń. Pamiętaj jednak, żeby zadbać o odpowiednią ilość snu, gdyż właśnie wtedy produkowany jest testosteron.

Efekty: wyższe pobudzenie i energia, także seksualna. U siebie zauważyłem też znacznie większą pewność siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *